• 031-36295535
  • info@Felezat.com

شرایط ذوب آهن رو به بهبود و نوید بخش است

انتشار: 1397/1/26

نماینده ولی فقیه وامام جمعه اصفهان ضمن ابراز رضایت از شرایط رو به بهبود ذوب آهن و صادرات قابل توجه این شرکت ، افزود مهندس صادقی در دور اول مدیریت خود در ذوب آهن ، اقدامات تحسین برانگیزی داشت و نوع مدیریت ایشان بسیار موثر و کارگشا بود . پس از اینکه دوباره در این سمت قرار گرفت ، امیدوار شدم که مشکلات ذوب آهن حل می شود و خوشبختانه این امر محقق شد.

 

مرکزتخصصی فلزات: به نقل از شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، در این دیدار آیت ا... طباطبایی نژاد ضمن تبریک فرا رسيدن سال نو و با اشاره به نامگذاري اين سال با عنوان « حمایت از کالای ایرانی » توسط مقام معظم رهبري گفت  : اميدوارم ذوب آهن اصفهان درسال97 ، در راستاي تولید كه راه پيشرفت و توسعه كشور است ، موفق باشد .

نماینده ولی فقیه وامام جمعه اصفهان ضمن ابراز رضایت از شرایط رو به بهبود ذوب آهن و صادرات قابل توجه این شرکت ، افزود : مهندس صادقی در دور اول مدیریت خود در ذوب آهن ، اقدامات تحسین برانگیزی داشت و نوع مدیریت ایشان بسیار موثر و کارگشا بود . پس از اینکه دوباره در این سمت قرار گرفت ، امیدوار شدم که مشکلات ذوب آهن حل می شود و خوشبختانه این امر محقق شد .

آیتا... طباطبایی نژادبه بحران کم آبی اشاره کرد و گفت : با مدیریت صحیح و سرمایه گذاری مناسب باید مشکل آب اصفهان را به طور اساسی حل نمود .

در این دیدار مهندس صادقي مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان ، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اين شركت گفت : طبق برنامه ريزي صورت گرفته ،‌ در سال جاري ، دست يابي به توليد 3 ميليون تن را مدنظر داريم كه در تاريخ اين شركت بي سابقه است .

مدیرعامل ذوب آهن مشکل کم آبی را بزرگترین معضل کنونی ذوب آهن دانست و افزود : برای حل این معضل باید اقدامات مختلفی انجام شود که یک مورد آن انتقال آب خلیج فارس است و در کنارآن باید فرهنگ سازی برای بهینه سازی مصرف نیز صورت گیرد .

وي شرایط اقتصادی ذوب آهن را رو بهبود دانست و افزود : سال گذشته در ابتدای کار با زیان مواجه بودیم که در 9 ماهه اول به سود رسیدیم و سال با سود به پایان رسید .

مهندس صادقي اقدامات ذوب آهن جهت توسعه صادرات را بسیار خوب توصیف کرد و گفت : سال گذشته با صادرات یک میلیون و 150 هزارتن رکورد جدیدی در این خصوص ثبت شد و در سال جاری دست یابی به صادرات یک میلیون و 500 هزار تن را مد نظر داریم .

منبع: اخبار فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مرکز تخصصی فلزات


تحـلیل | تسلط | تجارت

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com

لینک های مفید