• 031-36295535
  • info@Felezat.com

صادرات گندله هند در ماه فوریه با ۹ درصد افت همراه شد

انتشار: 1397/2/13

طبق آمار گمرک هند، صادرات گندله هندوستان در فوریه با 9 درصد افت نسبت به ماه ژانویه به 580 هزار تن رسیده است درحالی که در ژانویه 640 هزار تن بود.

مرکزتخصصی فلزات: دلیل این کاهش صادرات محدودیت خرید فولادسازان چینی و ترجیح آنها به تولید گندله از طریق کنسانتره وارداتی است البته در اواخر ماه ژانویه خرید بالاتر بود.

مراجع هندی اعلام کرده اند قیمت صادراتی گندله که در اواخر ژانیوه به ۱۰۸ دلار در هر تن رسیده بود در اوایل فوریه به ۱۰۵ دلار در هر تن رسید.

براساس آمارها صادرات گندله در فوریه نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۷۸۰ میلیون تن بود با ۲۶ درصد افت همراه بود. در ۱۱ ماهه سال مالی ۲۰۱۸ صادرات گندله هند با ۹ درصد رشد به ۸ میلیون و ۲۱۰ هزار تن رسید درحالی که در سال مالی ۲۰۱۷ بالغ بر ۷ میلیون و ۵۳۰ هزار تن بود.

 بزرگترین صادرکننده گندله هند BRPL در فوریه ۲۰۱۸ بود که درمجموع ۱۷۰ هزار تن صادرات داشت و سهم ۲۹ درصدی از کل حجم صادرات داشته است. که در مورخ و اسار هندوستان هم در رده های بعد قرار داشتند که هر یک ۱۱۰ هزار تن گندله صادر کردند و سپس Rashmi Metaliks با ۶۲۰ هزار تن، JSPL با ۵۰ هزار تن و Bagadiya Brothers با ۵۰ هزار تن صادرات گندله قرار داشتند.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com