• 031-36295535
  • info@Felezat.com

طرح توسعه فولاد هرمزگان

انتشار: 1397/4/14

250 میلیون تومان از هزینه اجرای طرح توسعه فولاد هرمزگان از طریق فاینانس تامین شده و باقی آن از طریق درآمدهای شرکت و آورده‌های سهامداران خواهد بود که پس از راه اندازی این طرح تولید روزانه این شرکت از 1.5 تن در روز به به 3 تن در روز خواهد رسید.

مرکز تخصصی فلزات: صورت‌مالی سال ۹۶ شرکت «فولاد هرمزگان جنوب» در تاریخ ۳ تیر ماه اعلام شد و طی آن، رشد ۸۰ درصدی درآمدهای عملیاتی این شرکت شناسایی شد. بهنام خوارزمی رئیس برنامه‌ریزی مالی اعتبارات این شرکت درخصوص افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت در سال گذشته گفت: طی این مدت میزان درآمدهای عملیاتی با رشد ۸۰ درصدی روبه‌رو شده که این رشد به واسطه افزایش حجم فروش و قیمت محصولات شرکت بوده است. وی همچنین با اشاره به دوران گذار شرکت از زیان‌دهی سال‌های قبل و سودده شدن آن در مدت زمان سال ۹۶ تصریح کرد: طی سال‌های ۹۴ و ۹۵ که به‌عنوان سال‌های بحران صنعت فولاد نامیده می‌شد این شرکت با مازاد عرضه مواجه شد که عمدتا قیمت‌ها در سطح بسیار پایین قرار گرفته بود اما در سال گذشته همزمان با افزایش قیمت داخلی و جهانی فولاد، میزان تقاضا در بازار نیز رشد محسوسی را تجربه کرد و شرکت توانست نه تنها محصولات تولیدی همان سال را بفروش رساند بلکه مازاد عرضه سال‌های گذشته را نیز جبران کرد. وی درخصوص طرح توسعه‌ای در دست اجرای شرکت گفت: در حال حاضر، این شرکت روزانه ۱.۵ تن تولید را در دستور کار قرار داده و طبق برنامه‌ریزی‌ها برای طرح توسعه جدید میزان تولید به ۳ تن در روز خواهد رسید.

خوارزمی با ارزیابی میزان هزینه‌های این پروژه تاکید کرد: ۲۵۰ میلیون تومان از هزینه اجرای این طرح از طریق فاینانس تامین شده و باقی آن از طریق درآمدهای شرکت و آورده‌های سهامداران خواهد بود. وی در پایان تاکید کرد: آورده‌های سهامداران یکی از منابع اساسی تامین هزینه طرح توسعه‌ای بوده و این درحالی است که سهامدار اصلی شرکت، فولاد مبارکه اصفهان است.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com