• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فروش ۳۴۴ میلیارد تومانی کاوه در دو ماهه نخست امسال

انتشار: 1397/3/27

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در دو ماهه نخست امسال موفق به فروش 344 میلیارد تومان شد.

مرکز تخصصی فلزات: فولاد کاوه سال ۹۶ را با فروشی معادل ۱۸۰۰ میلیارد تومان به پایان رساند که حجم عمده فروش را بیلت صادراتی تشکیل می‌داد. از ابتدای سال ۹۷ شرکت در فروردین ماه فروشی معادل ۱۷۱ میلیارد تومان داشت که شمش بیلت صادراتی با نرخ ۲٫۱ میلیون تومان نسبت به میانگین فروش سال پیش (۱٫۸ میلیون تومان ) رشد قابل ملاحظه ای داشت. البته باید گفت تمام نرخ‌های فروش فروردین از میانگین نرخ فروش کل سال ۹۶ بالاتر بوده است.

در اردیبهشت ماه با رشد اندک، شرکت فروش خود را به ۱۷۳ میلیارد تومان رساند که با نرخ‌های خوبی در فروش آهن اسفنجی و بیلت صادراتی روبه‌رو هستیم. در بورس کالا از ابتدای سال تا ۲۳ خرداد، شرکت فولاد کاوه ۲۷ هزار تن عرضه شمش بلوم (۱۵۰*۱۵۰) را داشته که تقاضای بسیار خوبی برای محصولات وجود داشته است. به عنوان مثال برای ۲۰ هزار تن شمش عرضه شد در ۲۳ خرداد حدود ۵۷ هزارتن تقاضا وجود داشته که نشان از وجود خریدارانی قوی برای محصولات شرکت می‌باشد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com