• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فولاد خراسان و دلایل توقف فعالیت فولاد سازی شماره یک این شرکت

انتشار: 1397/4/13

شرکت فولاد خراسان با انتشار اطلاعیه ای در خصوص تحولات اخیر این شرکت شفاف سازی کرد.

مرکز تخصصی فلزات: فولاد خراسان  در شبکه کدال از توقف برخی فعالیت های شرکت خبر داد. در همین خصوص مدیرعامل این شرکت از بهسازی کوره و تعمیر اساسی ترانس کوره واحد فولاد سازی شماره یک خبر داده است. یادآور می شود که واحد فولادسازی شماره یک، واحد تولید میانی است که شمش مورد نیاز واحد نورد را تامین می کند. همچنین در این شفاف سازی آمده است، مبلغ درآمد عملیاتی مستقیم ذکر شده مربوط به شمش مازاد فروش رفته واحد فولاد سازی شماره یک در سال ١٣٩۶ بوده است.

فخاس اعلام کرده است، با توجه به افزایش راندمان واحد فولاد سازی شماره یک پس از اجرای بهسازی، پیش بینی افزایش تولید واحد فولاد سازی شماره ۲ در طول سال ١٣٩٧، فروش آهن اسفنجی مازاد واحدهای احیاء مستقیم و برنامه شرکت برای تامین بخشی از شمش مورد نیاز واحد نورد از محل خدمات کارمزدی، پیش بینی می شود که بخش عمده ای از کاهش تولید و فروش شمش از منابع فوق تامین شود. شرکت فولاد خراسان که در چند روز گذشته با صف خرید از سوی سهامداران همراه بود، از تاریخ ۱۶ فروردین ماه تا کنون، در تمام روزهای معاملاتی روندی صعودی داشته است و طی مدت مزبور رشد قیمتی حدود ۳۰ درصد را به ثبت رسانده است.

بررسی تغییر مالکیت فخاس نیز در یک ماه اخیر حاکی از حمایت قابل توجه بازیگران بزرگ بازار دارد، بطوریکه در اکثر روزهای معاملاتی حقوقی ها در نقش خریدار فعالیت بیشتری داشته اند.

منبع: سنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com