• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فولاد سیرجان به زودی شمش تولید می‌کند

انتشار: 1397/5/15

مدیر عامل مجتمع جهان فولاد سیرجان: با استفاده ازمهندسین متخصص ،ظرفیت و توان داخلی و بومی سازی، تجهیزات این کارخانه بر اساس فناوری روز، در آذرماه امسال شمش فولادی تولید می شود.

مرکز تخصصی فلزات: علی عباسلو مدیر عامل مجتمع جهان فولاد سیرجان : کارخانه جهان فولاد سیرجان  تنها مرکز تولید فولاد کشور است که خوراک کارخانه از سنگ آهن تا کنتسانتره و شمش فولاد در یک نقطه متمرکز است و براساس برنامه ریزی، هیچ بارگیری مواد اولیه و خوراک  نخواهیم داشت.

عباسلو از سرمایه گذاری ۵ هزار میلیارد تومانی در مجتمع فولاد سیرجان خبرداد و گفت: در حال حاضر، سالیانه، کارخانه آهن اسفنجی یک میلیون تن آهن اسفنجی را در گل گهرسیرجان تولید می‌کند وکارخانه میلگرد نیز در بردسیر ۵۰۰ هزارتن ظرفیت خود را تولید می‌کند که در مجموع برای ۱۶۰۰ نفراز مهندسین و جوانان منطقه اشتغال ایجاد شده است و با آغاز فعالیت کارخانه تولید شمش فولادی هم ۴۰۰ نفر دیگر مشغول بکار می‌شوند و میزان اشتغال زایی غیر مستقیم هم به بیش از ۶ هزار نفر می‌رسد.

وی در خصوص طرح توسعه افزود: کار طراحی و عملیات مهندسی ساخت و احیاء یک کارخانه دیگر تولید آهن اسفنجی با ظرفیت یک میلیون و ۲۰۰ هزارتن  در سال آینده اجرایی می‌شود و تحریم‌ها هم نه تنها کار مارا سخت نکرده بلکه توان و عزم جدی کارگران و مهندسین ما را در اتمام طرح‌ها با استفاده از تخصص‌های لازم بومی بیشتر کرده و جایی که انگیزه و عشق باشد اراده کار هم فولادی است لذا ما از اول با نام فولاد شروع کردیم و با همین اراده فولادی مجموعه به موفقیت در تولید فولاد رسیدیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com