• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فولاد مبارکه بزرگترین هلدینگ عملیاتی کشور

انتشار: 1397/4/20

به گفته بهرام سبحانی، مدیر عامل فولاد مبارکه ، حدود نیمی از فولاد کشور در فولاد مبارکه اصفهان تولید و روانه بازار می شود .

مرکز تخصصی فلزات: مدیر عامل فولادمبارکه اصفهان در حاشیه افتتاح طرح های صنعتی این شرکت با حضور معاون اول رییس جمهور گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان پارسال با تولید بیش از هفت میلیون و 500 هزار تن محصول فولادی حدود نیمی ازنیاز بازار های داخلی را به این محصول تامین کرده است. بهرام سبحانی با بیان اینکه در زنجیره تامین شرکت فولاد مبارکه اصفهان حدود دو هزار و 800 تامین کننده داخلی و شرکت خدماتی عمده نیاز این شرکت صنعتی بزرگ را رفع می کنند افزود: این شرکت هم اکنون با دربرگیری بسیاری از شرکت های فولادی کشور از جمله فولاد هرمزگان ،فولاد سبا ،سنگ مبارکه و شرکت صنایع معدنی سنگال به عنوان بزرگترین هلدینگ عملیاتی کشور محسوب می شود . وی با اشاره به اینکه این شرکت از نظر تولید محصول هیچ وابستگی به واحد های داخلی و خارجی دیگر ندارد ،گفت : هم اکنون در هیچ از یک مراحل تولید محصول از قطعات وارداتی در این شرکت استفاده نمی شود . سبحانی تولید 9میلیون و 450هزار تن فولاد را از برنامه های تولیدی این شرکت دانست و افزود: در سال های اخیر ظرفیت تولید محصول در این شرکت بیش از 40درصد افزایش یافته است . وی گفت : با برنامه های انجام شده ،قرار است تا پایان امسال بیش از یک میلیون و 800تن محصول فولادی از این شرکت به خارج از کشور صادر شود . مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به تمرکز این شرکت بر تامین نیاز بازار های داخلی افزود: در پنج سال اخیر بیش از 6هزار میلیارد تومان در جای جای مختلف کشورسر مایه گذاری فولاد داشتیم . وی به توسعه طرح های فولادی این شرکت در سال جاری هم اشاره کرد وگفت : توسعه نورد گرم شماره دو فولاد مبارکه با همکاری شرکتی آلمانی و توسعه فولاد هرمزگان از یک و نیم تن فولاد به سه میلیون تن با همکاری شرکت ایتالیایی از مهم ترین طرح های در دست اجرای امسال است .
سبحانی افزود: در سال های اخیر با توجه با مشکل کم آبی کشور با استفاده ازبازچرخانی آب و تصفیه پساب فاظلاب شهر های هم جوار بیش از 75درصد در مصرف آب صرفه جویی داشتم . وی گفت : هم اکنون بیش از 35هزار نفر به طور مسقیم و غیر مسقیم در مجموعه فولاد مبارکه اصفهان فعالیت می کنند .

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com