• 031-36295535
  • info@Felezat.com

مجمع عمومی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (سهامی عام)

انتشار: 1397/3/24

توزیع مبلغ 330ریال سود خالص به ازای هر سهم برای سهامداران جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو رأس ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 1397/03/23 درمحل مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی سالن تلاش با حضور حدود 93 درصد سهامداران برگزار شد.

جلسه پس از انتخاب آقای محمد رضا خورسندی بعنوان رئیس مجمع و ناظرین آقایان مهرداد نعمتی و مرتضی علی اکبری و دبیری جلسه جناب آقای مهندس محمودنوریان رسمیت یافت .
در این جلسه جناب آقای محمودی نماینده محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و جناب آقای بهرامیان نماینده موسسه حسابرسی رایمند و همکاران حضور داشته و آقای مهندس محمود نوریان بعنوان مدیر عامل شرکت گزارشی از عملکرد برنامه های اجرایی شامل عملیات استخراج ، تولید و فروش محصولات و پیشرفت فیزیکی طرحهای در دست اجراء به اطلاع حضار رساند و در طول برگزاری ایشان و مدیر امور مالی و اقتصادی به سوالات مطروحه پاسخ دادند .
در ادامه جلسه گزارش بازرس قانونی در خصوص عملکرد هیات مدیره ، صورتهای مالی مشتمل بر ترازنامه ، سود و زیان و یادداشت های پیوست آن برای سال مالی منتهی به 1396/12/29 قرائت و مجمع پس از استماع توضیحات هیات مدیره و بازرس قانونی به اتفاق آرا ضمن تائید عملکرد هیات مدیره ، صورتهای مالی و یادداشت های پیوست آن برای سال مالی منتهی به 1396/12/29 را تصویب نمود
و تصمیمات ذیل اتخاذ و مورد تصویب قرار گرفت .
1-در ارتباط با تقسیم سود سال مالی منتهی به 1396/12/29 مقرر گردید مبلغ 11،055،000 میلیون ریال (به ازای هر سهم 330ریال ) بین سهامداران توزیع گردد.
2-معاملات مشمول ماده 129 لایحه اصلاحی قانون تجارت مورد تائید و تصویب قرار گرفت .
3-حق حضور و پاداش هیات مدیره تعیین شد.
4- موسسه حسابرسی رایمند و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی 1397 انتخاب شده اند.
5- روزنامه های دنیای اقتصاد جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید
6-مجمع مراتب تقدیر خود را از زحمات هیات مدیره و کلیه کارکنان شرکت اعلام داشت .
براساس همین گزارش مهندس نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش عملکرد هیات مدیره در سال 1396 دست یابی به اهداف فراتر از برنامه و موفقیت حاصل شده را به جهت تلاش کلیه کارکنان ، رهنمودها و همراهی صاحبان محترم سهام و سیاستهای متخذه توسط هیات مدیره دانست و گزارشی از طرحهای بهره برداری شده و طرحهای آتی شرکت ارائه نمود .
– اهداف مدیریت و راهبردهای مدیریتی برای دستیابی به اهداف :
– اهداف کوتاه مدت پیش بینی و محقق شده برای سال 1396 :
– ادامۀ روند اجرای برنامه های تولید کنسانتره سنگ آهن ، بالاتر از ظرفیت اسمی (مشابه سالهای گذشته) و تولید محصولات سنگ آهن دانه بندی شده، گندله، فولاد (و نورد میلگرد در شرکت فولاد سرمّد ابرکوه) طبق برنامۀ مصوب سال 1396.
– آغاز تولید تجاری 300 هزار تن محصول شمش فولاد در کارخانۀ فولاد چادرملو.
ادامۀ عملیات اجرائی نصب تجهیزات و ماشین آلات پروژه احداث کارخانه احیاء مستقیم با ظرفبت سالیانه 1,550,000 تن آهن اسفنجی، در جوار کارخانۀ فولاد و گندله سازی و حصول به پیشرفت فیزیکی مناسب و شروع راه اندازی آزمایشی در تیر ماه سال 1397.
– تولید 300 هزار تن میلگرد در طرح شرکت صنایع آهن و فولاد سَرمد اَبرکوه.
– نهایی نمودن عملیات طرح تأمین آب از محل اجرای شبکه فاضلاب شهرستان اردکان و انتقال آب به مجتمع گندله سازی اردکان و بهره برداری کامل از طرح فوق در سال 1396.
اهداف بلند مدت :
پیش بینی اجرای طرح های آتی :
در مورد طرح های و برنامه های آتی این شرکت در دورنمای 5 سال آینده، 3 طرح مهم در دست مطالعه و برنامه ریزی می باشد :
– طرح احداث 2 واحد نورد به ظرفیت سالیانه 2/1 میلیون تن میلگرد، در جوار کارخانۀ فولاد سازی واقع در مجتمع صنعتی چادرملو و با سرمایه گذاری 3,000 میلیارد ریال (استفاده از فاینانس خارجی).
– احداث کارخانۀ گندله سازی جدید با ظرفیت تولیدسالیانه 4 میلیون تن در مجتمع صنعتی چادرملو و با سرمایه گذاری 9,000 میلیارد ریال(استفاده از فاینانس خارجی).
– برنامه جهت دستیابی به معادن جدید جهت بهره برداری

فعالیتهای اصلی شرکت در 1396/12/29 و مقایسۀ آن نسبت به برنامۀ سال 1396 و سال مالی قبل به شرح جدول زیر می باشد.

با توجه به اطلاعات جدول بالا شرکت توانسته است 108% برنامۀ سال 1396 را پوشش دهد.
بر همین اساس عملکرد فعالیت های اصلی شرکت در سال مالی منتهی به 1396/12/29 نسبت به سال مالی قبل از افزایشی به میزان 123% برخوردار می باشد.

اهداف شرکت در نحوۀ ترکیب سرمایه گذاریها :

جدول وضعیت و ترکیب سرمایه گذاریها در پایان سال مالی مالی منتهی 1396/12/29 :

منبع: معدن 24
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com