• 031-36295535
  • info@Felezat.com

مصری ها به دنبال واردات بیلت

انتشار: 1397/3/6

چند هفته گذشته مصری ها در خرید بیلت وارداتی خیلی فعال بوده اند و از کشورهای مختلف خرید هایی داشته اند. خریداران بیلت انتظار دارند تقاضای میلگرد پس از ماه مبارک رمضان بالا باشد از این رو به دنبال تکمیل موجودی انبارها هستند.

مرکز تخصصی فلزات: چند هفته گذشته مصری ها در خرید بیلت وارداتی خیلی فعال بوده اند و از کشورهای مختلف خرید هایی داشته اند. خریداران بیلت انتظار دارند تقاضای میلگرد پس از ماه مبارک رمضان بالا باشد از این رو به دنبال تکمیل موجودی انبارها هستند.

بیلت ترکیه که معمولا در مصر خیلی فعال نیست اخیرا معامله شده است. با این که قیمت فوب ترکیه بالاتر از سی آی اس است ولی کرایه حمل کمتر قیمت آن را جذاب تر نموده است. بیلت ترکیه 540 تا 545 دلار هر تن سی اف آر مصر است و در 535 تا 540 دلار هر تن سی اف آر هم قیمت داده شده است.

قیمت پیشنهادی بیلت سی آی اس 535 تا 545 دلار هر تن سی اف آر است که 3 تا 5 دلار افت قیمت داشته است. بیلت هند هم 540 دلار هر تن سی اف آر است.  انتظار می رود مصری ها به واردات بیلت ادامه دهند چون برای پس از ماه رمضان و فصل تابستان تقاضای کافی دارند.

ترجمه: ایفنا

منبع: Metal Expert
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com