• 031-36295535
  • info@Felezat.com

معاملات ورق گرم B فولاد مبارکه تائید نشد

انتشار: 1397/5/1

با ورود کمیته بازرسی بورس کالا به معامله امروز که برای ورق گرم B فولاد مبارکه انجام شد، بعد از بررسی های انجام شده ، این معامله تائید نشد.

مرکز تخصصی فلزات: امروز شرکت فولاد مبارکه اصفهان اقدام به عرضه ورق گرم B با ظرفیت 3300 تن و به قیمت پایه 24,771ریال نمود که با فرا رسیدن زمان معامله، با حجم انبوهی از تقاضا به میزان 120 هزار تن رو به رو شد. در نهایت نیز این معامله با قیمت 33,000ریال و افزایش تناز تا 52 هزار تن انجام شد. جریان در اینجا خاتمه پیدا نکرد و با توجه به اینکه حجم عرضه و تقاضا با یکدیگر همخوانی نداشتند، کمیته بازرسی بورس به معامله ورود پیدا کرد و بعد از بررسی این موضوع ، اقدام به ابطال این معامله نمود.

منبع: مرکز تخصصی فلزات
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com