• 031-36295535
  • info@Felezat.com

مگر دولت درآمد جدید کسب کرده که دلار را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است

انتشار: 1397/1/26

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از دولت درباره تلاطم بازار ارز گفت: دولت یک شبه اعلام می‌کند که نرخ ارز باید 4200 شود، این سؤال را در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که آیا دولت ظرف 48 ساعت گذشته درآمد جدید کسب کرده است.

 

مرکز تخصصی فلزات: فریال مستوفی امروز در سی و هفتمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت: باید فضای کسب و کار درست شود و مشکل ما عدم داشتن برنامه است. 

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران بیان داشت: اگر دولت تصمیم بگیرد که محیط کسب و کار را بهبود دهد و آن را اجرا کند و مساله فساد که در مملکت غوغا می‌کند، را حل کند و رانت را حذف کند، آنگاه دیگر نیاز به کمک‌ یارانه‌ای از تولید نیست.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اعلام معاون اول رئیس جمهور در مورد دلار 4200 تومانی گفت: من تعجب می‌کنم که دیشب آقای جهانگیری چرا دلار را 4200 تومان اعلام کرد، آیا حتما باید نرخ دلار به 6000 تومان می‌رسید. 

وی گفت: ظرف 48 ساعت گذشته چه اتفاقی افتاده است، آیا درآمد دیگری ظرف 2 روز وارد کشور شده که ما ما می‌توانیم به همه متقاضیان دلار 4200 تومانی بدهیم. چرا این کار را ظرف یک ماه گذشته انجام ندادیم؟ تا چنین تلاطمی در مملکت به وجود نیاید.

مستوفی گفت: ما تا با دنیا تعامل نداشته باشیم مشکلاتمان حل نمی‌شود. 

منبع: فارس نیوز
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مرکز تخصصی فلزات


تحـلیل | تسلط | تجارت

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com

لینک های مفید