• 031-36295535
  • info@Felezat.com

میزان صادرات فولاد سازان بزرگ تا پایان تیر ماه

انتشار: 1397/5/16

در لیستی که توسط کامودیتی منتشر شده است، میزان صادرات فولادسازان بزرگ تا پایان تیرماه مشخص است که در متن خبر به جزئیات این موضوع پرداخته شده است.

مرکز تخصصی فلزات: بنا بر آمار اعلام شده توسط کامودیتی، شرکت های بزرگ تولید کننده فولاد کشور، در 4 ماهه اول سال 97، بیش از 2 میلیون و 624 هزار تن فولاد صادر کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 13 درصد رشد پیدا کرده است.

فولاد خوزستان با 959 هزار تن، بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده و بعد از آن، فولاد مبارکه به عنوان دومین صادرکننده برتر کشور، 460 هزار تن صادرات داشته که 58 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است. فولاد هرمزگان صادراتش را به 374 هزار تن رسانده که نشان از رشد 5 درصدی صادرات این مجموعه دارد. ذوب اهن اصفهان نیز 370 هزار تن صادرات داشته که البته خبر از افت 22 درصدی می دهد.

فولاد اکسین خوزستان، بیشترین رشد صادرات را دارد (287 درصد) و توانسته صادرات خود را به 13 هزار تن برساند.

فولاد کاوه جنوب کیش هم با 63 درصد رشد، 303 هزار تن صادرات داشه است.

منبع: کامودیتی
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com