• 031-36295535
  • info@Felezat.com

هشدار مدیرعامل فولاد خوزستان!

انتشار: 1397/5/11

قیمت شمش فولاد در شرایطی امروز کیلویی ۲۴۰۰تومان قیمت خورد که نرخ آهن قراضه هم اکنون در بازار کیلویی ۲۶۰۰ تومان است؛ به‌عبارتی اگر فولاد خوزستان شمش را دوباره ذوب کند و‌بفروشد سود بیشتری می‌برد

مرکز تخصصی فلزات: محمد کشانی، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان: با توجه به قیمت‌گذاری دستوری فولاد در بورس کالا، اگر نهاده‌های تولید رو به افرایش و قیمت شمش فولاد افت کند احتمال کاهش تولید در فولاد خوزستان وجود دارد.

وی تصریح کرد: قیمت شمش فولاد در شرایطی، امروز کیلویی ۲۴۰۰ تومان قیمت خورد که نرخ آهن قراضه هم‌ اکنون در بازار کیلویی 2,600 تومان است؛ به‌عبارتی اگر فولاد خوزستان شمش تولید خودش را دوباره ذوب کند و‌ بفروشد سود بیشتری می‌برد.

منبع: فلزات آنلاین
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com