• 031-36295535
  • info@Felezat.com

واردات قراضه کره جنوبی در ماه آوریل رشد کرد

انتشار: 1397/3/21

طبق داده های تجاری کره جنوبی، این کشور در ماه آوریل بالغ بر 523 هزار تن قراضه وارد کرد که نشان دهنده رشد 23 درصدی نسبت به آوریل سال گذشته می باشد.

مرکز تخصصی فلزات: کره جنوبی در ماه های ژانویه تا آوریل هم در مجموع ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تن قراضه وارد کرده بود که ۴.۶ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است. متوسط واردات ماهانه قراضه این کشور حدود ۵۳۰ هزار تن و سالانه حدود ۶ میلیون و ۳۶۰ هزار تن بود. ژاپن بیشترین صادرات قراضه را به کره جنوبی را داشت و در ۴ ماهه اول امسال حدود یک میلیون و ۴۹۰ هزار تن قراضه به کره جنوبی فرستاد که ۱۴ درصد بالاتر از ۴ ماهه اول سال ۲۰۱۷ است. سهم ژاپن در تامین قراضه وارداتی کره جنوبی ۷۰.۴ درصد از کل بوده است.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com