• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کارخانه پارس فولاد سبزوار به 94 درصد ظرفیت اسمی می رسد

انتشار: 1397/4/26

کارخانه پارس فولاد سبزوار، روز گذشته به رکورد جدید تولید آهن اسفنجی دست یافت. این رکورد فراتر از ظرفیت اسمی این کارخانه محسوب می شود.

مرکز تخصصی فلزات: سعید نظام دوست مدیر بهره برداری پارس فولاد سبزوار با بیان این خبر گفت: واحد آهن اسفنجی کارخانه پارس فولاد سبزوار در تاریخ ۲۴ تیرماه برای اولین بار به تولید پایدار با نرخ تولید ۱۰۶ تن در ساعت رسید که ۲ تن در ساعت بیش از ظرفیت اسمی کارخانه است. وی افزود: این کارخانه از ابتدای سال حدود ۲۱۰ هزار تن تولید داشته و پیش بینی می شود تا پایان سال طبق برنامه ۷۵۰ هزار تن آهن اسفنجی تولید کند.

واحد آهن اسفنجی کارخانه فولاد سبزوار که تا نیمه دوم سال ۹۲ جزو طرح های راکد محسوب می شد، توسط ایمیدرو و با مشارکت بخش خصوصی مجدد فعال شد. این کارخانه در تاریخ یکم بهمن ماه سال ۹۶ راه اندازی شد و در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۷، با تولید ۱۰۴ تن در ساعت به ظرفیت اسمی رسید. این واحد در تاریخ ۱۶ اردیبهشت با حضور رئیس جمهور افتتاح رسمی شد.

طرح فولاد سبزوار از جمله طرح های فولاد استانی با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد است که با مشارکت ۸۵ درصدی بخش خصوصی و ۱۵ درصدی ایمیدرو اجرا می شود.

منبع: ایمیدرو
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com