• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کاهش بهره وری شرکت در اثر جذب نیروی انسانی بیکار

انتشار: 1397/2/18

نیروی انسانی را در حد نیاز جذب کنند چرا که به اعتقاد من نیروهای بیکار در هر مجموعه ای همانند غده ای سرطانی هستند که سایرین را نیز از کار می اندازند.

محمود نوریان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه نیروی انسانی بیکار بهره وری کل شرکت را کاهش می دهد گفت: در ارتقاء بهره وری نیروی کار در صنایع، آموزش نقش تعیین کننده ای دارد. در این زمینه همکاری صنعت و دانشگاه مهم است تا پرسنل به درستی آموزش ببینند.

وی افزود: چادرملو تلاش می کند تا علاوه بر موارد فوق، از طریق بهره گیری از تجربیات سایر شرکت های موفق بهره وری نیروی کار خود را افزایش دهد.

نوریان تصریح کرد: تمام سعی ما این بوده که نیروی متخصص جذب نماییم تا نیروهای جوان و تازه کار در کنار آنها به درستی آموزش ببینند.

مدیرعامل چادرملو در خاتمه گفت: علاوه بر این شرکت ها باید نیروی انسانی را در حد نیاز جذب کنند چرا که به اعتقاد من نیروهای بیکار در هر مجموعه ای همانند غده ای سرطانی هستند که سایرین را نیز از کار می اندازند در حالی که اگر نیروی انسانی بهینه انتخاب شوند و در کنار نیروهای آموزش دیده آموزش ببینند مسلما بهره وری ارتقا می یابد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com