• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کاهش تولید سنگ آهن چین در سه ماه نخست 2018

انتشار: 1397/2/3

چین که بزرگترین مصرف کننده و وارد کننده سنگ آهن دنیاست بین ژانویه تا مارس سال جاری 189.46 میلیون تن سنگ آهن خام تولید نمود که 36 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افت داشت.

چین که بزرگترین مصرف کننده و وارد کننده سنگ آهن دنیاست بین ژانویه تا مارس سال جاری 189.46 میلیون تن سنگ آهن خام تولید نمود  که 36 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افت داشت.

 

مرکزتخصصی فلزات: قابل ذکر است متوسط قیمت جهانی سنگ آهن در بازارهای نقدی در مارس سال جاری 10 درصد افت داشته 69 دلار هر تن سی اف آر چین ثبت شد. کارشناسان علت اصلی این افت قیمت را تعرفه های اعلامی امریکا و سقوط بازارهای فیوچرز و همچنین افزایش موجودی سنگ آهن بنادر چین می دانند.

 

ترجمه: ایفنا

منبع: Steel Mint
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com