• 031-36295535
  • info@Felezat.com

ضامن بازگشت آرامش به بازار فولاد،اجرای کامل مصوبات و مقررات است

انتشار: 1397/5/7

در شرایط فعلی که بازار فولاد متشنج شده فعالان بازار معتقدند آرامش در صورتی به بازار باز خواهد گشت که شاهد اجرای کامل مصوبات باشیم و درصورتی که همه اراده به اجرا داشته باشند این روند موفقیت آمیز خواهد بود.

مرکز تخصصی فلزات: احمد خوروش مدیرعامل مجتمع فولاد کویر: وضعیت عرضه و تقاضای فولاد اضطراری شده که ناشی از اتفاقاتی است که در دو ماه گذشته روی داده است. وی با اشاره به جلسه اخیر رسته نورد با رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اظهار داشت: در این جلسه تاکید شد که رسته ها و تمامی حلقه های زنجیره فولاد در جهت بازگشت آرامش به بازار گام بردارند. خوروش تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت از مدت ها قبل بر این موضوع تاکید داشته است و آخرین تصمیم گیری این وزارتخانه که مخالفان و موافقانی هم دارد، دستورالعمل تنظیم بازار بوده که در تاریخ ۱۹ تیر ماه تصویب و به تازگی توسط وزیر صمت ابلاغ گردیده است که پیش بینی می شود این مصوبه در صورت اجرایی شدن کامل آن، می تواند ثبات و آرامش را به بازار فولاد باز گرداند.

عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با تاکید دوباره این موضوع که اجرای کامل این مصوبه و مصوبات پیشین وزارتخانه شرط ایجاد ثبات و آرامش به بازار فولاد است،  گفت: اگر نظارت های دولت و نه  دخالت های آن در برخورد با مسائل بازار فولاد کامل و دقیق باشد، موفقیت در تنظیم بازار فولاد حتمی است.

وی با بیان اینکه فولادسازان همواره پشتیبان دولت در اجرای مصوبات هستند تا کمترین آسیب به مصرف کننده نهایی برسد ادامه داد: انتظاری که به عنوان یک تولیدکننده داریم، اجرای کامل مصوبات و همکاری همه فعالان زنجیره فولاد است چراکه موفقیت زمانی حاصل می شود که همه دست اندرکاران از دولت به عنوان سیاستگذار و دستگاه های نظارتی و تمامی واحدهای زنجیره فولاد و همچنین بورس کالا همکاری داشته باشند تا با یک اراده محکم از تصمیمات برای بازگشت آرامش به بازار حمایت گردد.

خوروش در خاتمه اعلام کرد: از دولت و وزارت صمت و تمامی دست اندرکاران مدیریت صنعت و بازار فولاد حمایت می کنیم تا راهگشایی برای وضعیت فعلی و قیمت های کاذب موجود در بازار باشد چرا که اعتقاد ما این است که قیمت ها بایستی به نرخ های شفاف و قابل قبولی که در بورس کشف می گردد بازگردد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com