• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فولاد مبارکه و توانمندی شرکت های داخلی

انتشار: 1397/4/4

مهندسی معکوس، بومی سازی های صورت گرفته، تامین فرآورده های نسوز، روغن ها، گریس ها و قطعات یدکی و تجهیزات از طریق تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی گویای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است.

مرکز تخصصی فلزات: دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان ضمن بیان این مطلب که صنعت فولاد پیشران صنایع دیگر است گفت: صنعت فولاد، نقش محوری در رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد. وی افزود: خوشبختانه اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد کشور اتفاق افتاده است. مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: مهندسی معکوس، بومی سازی های صورت گرفته، تامین فرآورده های نسوز، روغن ها، گریس ها و قطعات یدکی و تجهیزات از طریق تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی گویای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است. وی ادامه داد: در زنجیره تأمین گسترده فولاد مبارکه حدود ۲۸۰۰ تأمین کننده و شرکت خدماتی وجود دارد که با حمایت از تولید داخل و توانمند ساختن شرکت های داخلی، عمده نیاز فولاد مبارکه را تأمین می کنند. بنابراین، فعالیت ما در فولاد مبارکه نیز در همین راستا و بر مبنای بهره وری و همگام با توسعه فولاد کشور است. حاصل این اقدامات شامل بهره وری و فعالیت اثربخش در بخش فروش و بازاریابی، مسئولیت های اجتماعی، استفاده بهینه از منابع آبی، طرح های توسعه، افزایش ظرفیت، توسعه محصول و تکمیل زنجیره تولید است.

سبحانی تصریح کرد: فولاد مبارکه با این نگاه و رویکرد توانست در ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر، عنوان نخست را در گروه فلزات اساسی کسب کند و به موفقیت های دیگری همانند بزرگترین شرکت بورسی، بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان، بزرگترین تولیدکننده ورق های فولادی در خاورمیانه و شمال آفریقا برسد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com