• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت شمش فولاد ارفع در 3 ماهه اول امسال 78 درصد رشد یافت

انتشار: 1397/4/6

آهن و فولاد ارفع براساس گزارش سه ماهه خود موفق به تولید 197 هزار تن شمش فولادی شد که از تولید سه ماهه اول سال قبل که 135 هزار تن بود 46 درصدی داشته است.

مرکز تخصصی فلزات: آمارها نشان می دهد ارفع در سه ماهه اول سال درمجموع موفق به تولید ۲۰۵ هزار تن شمش شد که ۱۱۱ هزار تن آهن فروش داخلی و ۹۴ هزار تن نیز صادراتی بوده است. این درحالیست که ارفع در مدت مشابه سال قبل ۱۴۵ هزار تن شمش فولاد فروخته بود. این گزارش می افزاید، ارزش فروش هر کیلوگرم شمش فولاد ارفع در سال گذشته ۱۲۸۷ تومان بود اما امسال فروش داخلی به ۲۲۸۹ تومان و فروش صادراتی به ۲۰۸۲ تومان رسید که این به معنای رشد ۷۸ درصدی قیمت ها نسبت به سال قبل است.

با این حساب آهن و فولاد ارفع توانست از این میزان فروش ۴۵۰ میلیارد تومان درآمد کسب نماید درحالی که درآمد این شرکت در سه ماهه اول سال ۹۶ بالغ بر ۱۸۷ میلیارد تومان بود و این به معنای رشد ۷۳ درصدی درآمد فروش شرکت می باشد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com