• 031-36295535
  • info@Felezat.com

پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی فولاد اسفراین

انتشار: 1397/4/4

طرح فولاد اسفراین که با تسهیلات بانک صنعت و معدن در حال اجراست به پیشرفت فیزیکی 95 درصد رسید و آخرین مراحل اجرایی خود را می گذراند.

مرکز تخصصی فلزات: طرح فولاد اسفراین با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان خراسان شمالی به بهره برداری خواهد رسید. با بهره برداری از این طرح فولادی که با ۸۹ میلیون یورو تسهیلات ارزی این بانک تامین مالی شده، برای ۱۴۵ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد. گفتنیست طرح فولاد اسفراین با ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰ هزار تن فولاد آلیاژی و با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی، آخرین مراحل اجرایی خود را پشت سر می گذارد.

لازم به ذکر است، مجتمع صنعتی اسفراین جزو طرح هایی است که طبق اصل ۴۴ قانون اساسی امسال در لیست واگذاری ها قرار گرفته است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com