• 031-36295535
  • info@Felezat.com

مشکلات کارخانه فولاد بافق رفع می‌شود

انتشار: 1397/8/15

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کارخانه فولاد بافق گفت: کارخانه جوار معدنی فولاد با مشکل پرداخت وام از سوی بانک مربوطه مواجه شده که با پیگیری مسئولان به زودی برطرف می‌شود.

مرکز تخصصی فلزات: محمد رضا صباغیان در نشست کارگروه توسعه بافق با اشاره به رفع مشکلات کارخانه جوار معدنی فولاد گفت: مشکلات زیرساختی اعم از برق، گاز، آب و خوراک برطرف شده و درحال حاضر این مجتمع با مشکل پرداخت وام از  سوی بانک مربوطه مواجه شده است که با پیگیری مسئولان به زودی این مشکل نیز برطرف می‌شود. صباغیان همچنین در رابطه با بحث عوارض 2 درصد معادن افزود: معادنی که شامل این مصوبه می‌شوند، مشخص و به مسئولان آن اعلام شده که برای پرداخت حقوق شهرستان اقدام کنند. وی ادامه داد : بحث عوارض یک درصد معادن هم به معادنی تعلق می گیرد که آثار زیان بار زیست محیطی داشته باشند که مقرر شده است مسئولان شهرستان با محوریت شهرداری این معادن را شناسایی و برای برسی چگونگی پرداخت عوارض اقدام کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان، دیگر مباحث مطرح شده در این نشست را ایجاد تشکل صنفی رانندگان، ایجاد فرودگاه، بررسی طرح جامع شهری و ایجاد ایستگاه ایست و بازرسی در شهرستان و مسیر‌های منتهی به آن را بیان کرد.

نشست کارگروه توسعه بافق با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. در این نشست موضوعات پرداخت عوارض معادن، رفع مشکلات کارخانه فولاد بافق، ایجاد تشکل صنفی رانندگان، احداث فرودگاه و اجرای طرح جامع شهری بافق بررسی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com