• 031-36295535
  • info@Felezat.com

اولین شارژ 40 درصدی آهن اسفنجی در کوره‌های ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب

انتشار: 1397/9/12

معاون بهره برداری مجتمع فولاد صنعت بناب: شارژ آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی این مجتمع برای اولین بار به میزان 40 درصد با هدفگذاری انجام شده برای کاهش وابستگی به قراضه، افزایش سود دهی ، کاهش قیمت تمام شده بوده و کاهش توقفات ناشی از مواد اولیه برای کار مداوم هدف اصلی ماست.

مرکز تخصصی فلزات: سید اردشیر افضلی از شارژ 40 درصدی آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی این مجتمع خبر داد. وی در خصوص شارژ آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی گفت : شارژ آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی این مجتمع برای اولین بار به میزان 40 درصد با هدفگذاری انجام شده برای کاهش وابستگی به قراضه، افزایش سود دهی ، کاهش قیمت تمام شده بوده و کاهش توقفات ناشی از مواد اولیه برای کار مداوم هدف اصلی ماست .

معاون بهره برداری این مجتمع، این اقدام را ثمره اعتماد به مهندسین جوان این شرکت دانسته و اضافه کرد : این اقدام در واحد ذوب القائی با همت و تلاش شبانه روزی متخصصین جوان و با انگیزه این مجتمع انجام شده است که شایسته قدردانی هستند. وی به افزایش تولید کوره های ذوب القائی این مجتمع نسبت به سال گذشته اشاره کرد و افزود : در 9 ماه سالجاری بیش از100 هزارتن تولید در واحد ذوب کوره های القائی انجام شده است که نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

اردشیر افضلی در پایان گفت : واحد ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب با 4 ست کوره و با ظرفیت سالانه 200 هزارتن در حال فعالیت است که شمش هایی در ابعاد 150 در 150 تولید می کند.

 

منبع: ایلنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com