• 031-36295535
  • info@Felezat.com

بهره برداری فاز نخست تولید شمش فولاد شرکت فولاد شاهرود

انتشار: 1397/9/14

فاز نخست تولید شمش شرکت فولاد شاهرود با حضور رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

مرکز تخصصی فلزات: همچنین عملیات اجرایی فاز دوم تولید شمش فولادی شرکت فولاد شاهرود و تولید شمش و مقاطع فولادی شرکت ذوب‌آهن شاهرود با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در آئین افتتاح این واحد تولیدی با تأکید بر اینکه همه باید به تولید کمک کنیم خاطرنشان کرد: در برخی موارد نیاز به بخشنامه و ابلاغ نداریم. رضا رحمانی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مشکلات بیکاری و تولید و تورم در کشور حل شود راهکارش توجه به تولید و کالای داخلی است.

وی با اشاره به اینکه تولیدکننده نباید دغدغه و نگرانی داشته باشد تصریح کرد: رفع موانع و تسهیل در امور تولید باید برنامه‌ریزی شود. وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قانون‌هایی که برای تولید و صادرات تسهیل‌گر نیست و مانع تولید است باید اصلاح شود. رحمانی بیان کرد: سمنان از پتانسیل‌های معدنی خوبی برخوردار است که باید به‌خوبی فرآوری و بهره‌برداری شود.

فاز نخست تولید شمش فولاد شرکت فولاد شاهرود با ظرفیت تولید سالانه 100هزار تن و سرمایه‌گذاری 275 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 154 نفر با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com