• 031-36295535
  • info@Felezat.com

احتمال بازگشت ایران به جایگاه نخست آهن اسفنجی

انتشار: 1397/3/8

تولید آهن اسفنجی جهان که از 12 کشور و توسط انجمن جهانی فولاد (worldsteel) گزارش شده در آوریل به 7.1 میلیون تن رسیده است.

مرکز تخصصی فلزات: تولید آهن اسفنجی جهان در آوریل با رشد ۱۴.۸ درصدی نسبت به آوریل سال ۲۰۱۷ مواجه شده است. در حالی که هند به تولید ۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تن آهن اسفنجی رسیده ایران همچون سایه آنرا دنبال می کند و تولیداتش را به ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تن رسانده است که انتظار می رود با راه اندازی واحدهای جدید احیا مستقیم توان تولیداتش فراتر رفته و شاید هند را پشت سر بگذارد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com