• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رشد قیمت آهن اسفنجی در معاملات امروز تالار صنعتی بورس کالا

انتشار: 1397/3/20

پس از وقفه دو هفته ای در عرضه آهن اسفنجی در تالار صنعتی بورس کالای ایران، امروز شاهد عرضه 5 هزار تن آهن اسفنجی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در این تالار بودیم که در نهایت با رشد 2.2 درصدی نسبت به آخرین قیمت معاملاتی آهن اسفنجی مواجه شد.

مرکز تخصصی فلزات: اگرچه قیمت پایه نسبت به آخرین عرضه آهن اسفنجی در تالار صنعتی و معدنی بورس، تغییری نداشت اما قیمت معامله با توجه به رقابت صورت گرفته بالاتر از قیمت پایانی آخرین معامله یعنی ۷ خرداد ماه بود.

قیمت پایه این محموله ۵ هزار تنی ۱۱۸۰ تومان به ازای هر کیلوگرم بود اما قیمت پایانی به واسطه رقابت ۲۶ هزار تنی به ۱۲۹۸ تومان رسید و در نتیجه سقف رقابت ۱۰ درصدی قیمت ها به ثبت رسید.

آهن اسفنجی در آخرین معامله صورت گرفته در بورس به بهای ۱۲۷۰ تومان به ازای هر کیلوگرم فروخته شده بود.

گفتنی است، خریدار از ۲۸ خرداد ماه قادر به بارگیری و تحویل محمول خود از انبار کارخانه فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.

عرضه پیشین آهن اسفنجی در بورس کالا متعلق به شرکت جهان فولاد سیرجان به میزان ۵ هزار تن و به قیمت پایه ۱۱۸۰ تومان بود که در نهایت به بهای ۱۲۷۰ تومان به ازای هر کیلوگرم فروخته شد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com