• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تولید 2 میلیون تن گندله در کارخانه گندله سازی فولاد سنگان

انتشار: 1397/5/20

در نخستین، سالگرد افتتاح کارخانه گندله سازی فولاد سنگان، این شرکت توانست رکورد دو میلیون تن گندله را ثبت و٩٠ درصد آن را برای تولید فولاد حمل کند.

مرکز تخصصی فلزات: کارخانه گندله سازی فولاد سنگان، اولین و بزرگترین، کارخانه گندله سازی شرق کشور است که پس از گذشت تنها یک سال از افتتاح، این شرکت توانسته، از مرز 2 میلیون تن گندله سنگ آهن عبور کند. تلاش مستمر و جهادی خدمت گذاران این عرصه باعث شده تا این کارخانه بتواند بیش از ظرفیت طراحی، تولید داشته باشد.
مدیر عامل شرکت فولاد سنگان: امروز توانستیم به رقم نبود زیر ساخت‌های ریلی و جاده‌ای و به رقم کمبود کنسانتره در منطقه، بازپشتیبانی سرمایه گذارمان که فولاد مبارکه است، قریب به 2 میلیون تن گندله را تولید کنیم. سید محسن میر محمدی افزود: برنامه‌ای که داریم انشالله تا پایان سال، این میزان تولید را به 4 میلیون گندله برسانیم که این مواد اولیه در چرخه فولاد مملکت، می‌تواند تامین کننده خوبی برای مواد اولیه باشد. وی گفت: با افزایش تولید گندله در این شرکت، گامی مهم در تکمیل زنجیره فولاد شرق کشور برداشته خواهد شد.

معاون بهره برداری شرکت فولاد سنگان هم در اینباره گفت: در این شرکت روزانه ١٦٦٠٠ تن تولید می شود که رکورد ماهیانه ٣٤٥٠٠٠ تن است که از لحاظ کیفیت، بهترین گندله در این شرکت تولید می‌شود.

سید علی شمسی نیا افزود: توانستیم با اشتغال زایی ٥٠٠٠ نفر غیر مستقیم و ١٣٠٠ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com