• 031-36295535
  • info@Felezat.com

پیشرفت ۵۸ درصدی پروژه گندله سه چاهون بافق

انتشار: 1397/5/29

علی سرزعیم، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان بافق ضمن بازدید از طرح‌های توسعه شرکت سنگ آهن مرکزی، روند پیشرفت پروژه گندله سه چاهون را مورد بررسی قرار داد.

مرکز تخصصی فلزات: محمد جواد عسکری، سرپرست شرکت سنگ‌آهن مرکزی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گزارشی از میزان پیشرفت روند پروژه گندله سه چاهون بیان کرد و گفت: گندله سه چاهون بافق به عنوان تنها پروژه بزرگ معدنی کشور است که امروز به پیشرفت بالای ۵۸ درصد فیزیکی و ۵۵ درصد رشد مالی رسیده است که در اکثر نقاط کشور چنین رشد و توسعه ای وجود ندارد و با یاری خدا تاپایان سال جاری به پیشرفت ۸۸ تا ۹۰ درصد خواهد رسید و در خرداد سال آینده وارد بحث تامین خوراک گندله خواهیم شد.

وی با اظهار خرسندی از تحقق پروژه گندله و حرکت در سه محور سنگ‌آهن در ایجاد سرمایه‌گذاری و جذب نیروی انسانی با تولید اشتغال زایی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری گفت: امروز در مجموعه‌ای هستیم که از دیدگاه بسیاری عملی شدن آن امری ضعیف و امکان ناپذیر بود.اما ما توانستیم با تلاش،همیاری و همدلی همه مدیران و کارگران مجموعه سنگ آهن کار را در دست گرفته تا به بهره برداری برسانیم.

سپس مدیر پروژه گندله سه چاهون به تشریح اقدامات انجام گرفته در جهت توسعه این طرح پرداخت.

در ادامه ،معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت سنگ آهن و مجموعه آن با اظهار رضایت و خرسندی از روند پیشرفت پروژه گندله سه چاهون گفت: تحقق این پروژه خدمت بسیار شایانی برای کشور است.با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، آنچه امروز در بافق مشاهده کردم نتیجه غیرت، حمایت و تلاش قابل تقدیر مدیران و کارکنان سنگ آهن مرکزی بود که قابل ستایش است. سرزعیم افزود: ما شرکت سنگ آهن را به عنوان زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می دانیم و برای اتمام پروژهای اصلی آن به ویژه گندله سه چاهون از هیچ گونه اقدام و تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

منبع: صندوق بازنشستگی فولاد
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com