• 031-36295535
  • info@Felezat.com

فروش مطلوب چادرملو، با رشد قیمت فولاد

انتشار: 1397/6/5

گزارش عملکرد مرداد ماه شرکت معدنی چادرملو بر روی کدال قرار گرفت که نکات مهمی داشت و یکی از آنها فروش 2184 میلیارد تومانی شرکت از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه بود.

مرکز تخصصی فلزات: در عملکرد مرداد ماه شرکت، ۵۴۰ هزار تن کنسانتره آهن با نرخ 308.000 تومان به ازای هر تن و جمعا به مبلغ ۱۶۷ میلیارد تومان، 38 هزار تن سنگ‌آهن دانه بندی شده با نرخ 106.000 تومان به ازای هر تن و به مبلغ ۴ میلیارد تومان، ۱۰۹هزار تن گندله هر تن با نرخ 429.000 تومان و به مبلغ ۴۷ میلیارد تومان، 86.000 تن فولاد با نرخ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان و به مبلغ ۲۴۹ میلیارد تومان و مقدار کمی آپاتیت به ثبت رسیده است.

از ابتدای سال تا انتهای تیر، میانگین نرخ فروش فولاد به ازای هر کیلوگرم، حدود ۲.۳۰۰ تومان بوده است در حالی که در مرداد ماه نرخ فروش فولاد با رشد حدود ۲۱ درصدی، به ۲.۹۰۰ تومان رسیده است و شرکت، در مرداد، فروش بسیار خوب ۴۶۷ میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.

به نظر، نرخ فروش فولاد در مابقی شرکت‌های تولیدی همچون فولاد خوزستان هم، افزایش یافته؛ گرچه باید منتظر گزارش این شرکت‌ها بود. ولی با توجه به این افزایش نرخ فولاد، نرخ سنگ آهن و گندله که رابطه مستقیم با قیمت فولاد دارند هم، افزایش خواهد یافت و احتمالاً در ماه‌های آتی، عملکرد جذاب‌تری در چادرملو و سایر شرکت‌های گروه سنگ‌آهن و فولاد خواهیم دید.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com