• 031-36295535
  • info@Felezat.com

سنگ آهن، روی مدار کاهش قیمت

انتشار: 1397/6/6

افت بهای سنگ‌آهن در بازار فیوچرز دالیان و کاهش بهای میلگرد در بازار فیوچرز شانگهای، باعث شد تا قیمت سنگ‌آهن در بازار فیزیکی بنادر، اولین روز هفته را با کاهش پشت سر گذارد.

مرکز تخصصی فلزات: بهای سنگ‌آهن ۶۲ درصد استرالیا با ۰/۶۵ دلار کاهش، به ۶۴/۹ دلار/تن رسید. این در حالیست که قیمت در بازار دالیان طی معاملات دیروز، ۱۱/۵ یوان کاهش را ثبت نمود و میلگرد، تنها طی ۱ روز، ۱۳۲ یوان از دست داد.

بهای بیلت تانگشان نیز، دیروز با ۲۰ یوان کاهش، به ۴۰۶۰ یوان/تن رسید. بر اساس اعلام منابع بازار، انتظارات بازار، تغییر یافته و عدم اعلام رسمی، مبنی بر شروع محدودیت‌های تولید در سپتامبر، کاهش تقاضا در بازار را رقم زده است.

فعالان بازار عقیده دارند که عرضه در بازار، مطابق شایعات کاهش نیافته و نگرانی از کمبود فولاد، معنایی ندارد. از سوی دیگر طی فصل زمستان به علت توقف ساخت و سازها، تقاضا برای فولاد کاهش خواهد یافت.

منبع: پلنر
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com