• 031-36295535
  • info@Felezat.com

نامه اعتراضی اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد، به وزیر صمت

انتشار: 1397/6/11

محمد آزاد: توزیع کوچک 50 تنی، نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد و انتظار داریم با حضور معاونین محترم وزارت صمت و نمایندگان تولیدکنندگان و نماینده اتحادیه، به توافقاتی دست یابیم.

مرکز تخصصی فلزات: محمد آزاد، رئیس اتحادیه صنف آهن و فولاد و فلزات تهران، در نامه‌ای خطاب به وزیر صمت و اشاره به مذاکرات حضوری و دستور توزیع مقاطع فولادی توسط اتحادیه، تعاونی‌ها و اعضای صنف آهن فروشان سراسر کشور  که مقرر شده بود، با نشست کارشناسی معاونین وزارت، تولیدکنندگان و بورس کالا، راهکارها و شرایط این حرکت اقتصادی مهم، در قالب دستورالعمل اجرایی برای کلیه طرف‌ها تدوین و ابلاغ شود، ولیکن این جلسه برگزار نشد. 

وی افزود: این اتحادیه، بر اساس وظیفه ذاتی خود، اقدامات اولیه را انجام داده است و شرکت‌های تعاونی و آهن‌فروشان معرفی شده از اتحادیه‌های استان‌های مختلف را جهت اختصاص کد بورسی، به شرکت بورس کالای ایران معرفی نموده تا پس از تدوین دستورالعمل لازم، توزیع آهن را شروع نماید. ولیکن توزیع کوچک 50 تنی، نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد و انتظار داریم با حضور معاونین محترم وزارت صمت و نمایندگان تولیدکنندگان و نماینده اتحادیه،به موارد زیر دست یابیم:

1- تعیین نرخ پایه مرضی الطرفین 2- تعیین سبدهای مورد قبول برای عرضه 3- ایجاد سامانه نظارتی برخط جهت توزیع 4- تعیین وظیفه سازمان‌های صمت 5- تعیین وظیفه سازمان حمایت 6- نحوه ادامه روش توزیع صحیح کالا

منبع: كانال اطلاع رساني سنديكاي توليدكنندگان لوله و پروفيل فولادي ايران
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com