• 031-36295535
  • info@Felezat.com

تولید ۲۲۰ هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه فولاد سفید دشت

انتشار: 1397/6/13

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری: از ابتدای سال جاری، ۲۲۰ هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه فولاد یک میلیون تنی سفید دشت تولید شده است.

مرکز تخصصی فلزات: سید نعیم امامی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری: از ابتدای سال جاری، ۲۲۰ هزار تن آهن اسفنجی در کارخانه فولاد یک میلیون تنی سفید دشت تولید شده است. وی با اشاره به تأمین و انباشت مواد اولیه مورد نیاز کارخانه افزود: با تأمین این مواد، بر خلاف سال‌های گذشته، شاهد توقف تولید به دلیل کمبود مواد اولیه واحد احیای مستقیم نخواهیم بود.

امامی همچنین از پیشرفت ۷۰ درصدی واحد فولادسازی این کارخانه خبر داد و اضافه کرد: این واحد به عنوان پیشتاز پروژه‌های فولادسازی در مجموعه هفت طرح استانی قرار دارد. وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات نصب تجهیزات واحد فولادسازی آغاز شده و بیشتر این تجهیزات وارد سایت شده است (شهرک صنعتی سفیددشت از توابع شهرستان بروجن، در فاصله ۳۵ کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد).

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com