• 031-36295535
  • info@Felezat.com

1 میلیون سهم از "فولاد زرند ایرانیان" به فرو ش خواهد رفت

انتشار: 1397/6/17

شرکت معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، 1 میلیون سهم " فولاد زرند ایرانیان " را با قیمت پایه 260 تومان از طریق عرضه در بازار سوم فرا بورس ایران به فروش می‌رساند.

مرکز تخصصی فلزات: شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (سهامی عام) در نظر دارد، تعداد 1 میلیون سهم، معادل 0.008 درصد از سهام " شرکت فولاد زرند ایرانیان (سهامی خاص) " را به‌ طور یکجا و شرایطی از طریق عرضه در بازار سوم فرا بورس ایران به فروش برساند. قیمت پایه هرسهم، 2،600 ریال و تاریخ عرضه روز شنبه مورخ 24 شهریور ماه سال جاری تعیین شده است. 

منبع: فلزات آنلاین
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com