• 031-36295535
  • info@Felezat.com

"آهن" ارزان می‌شود

انتشار: 1397/6/18

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، با اعلام اینکه قرار است آهن و میلگرد مورد نیاز ۳۱ استان، از طریق بورس کالا به تعاونی‌های هر استان اختصاص پیدا کند، گفت: با این تصمیم، به طور حتم در زمان تحویل آهن به مصرف‌کنندگان، قیمت‌ها در هر کیلو، هزار تومان ارزان خواهد شد.

مرکز تخصصی فلزات: محمد آزاد، با بیان اینکه در هفته گذشته، بورس کالا، 2 بار عرضه میلگرد و تیرآهن را انجام داد، اظهار داشت: متأسفانه سبد مشتری در این عرضه‌ها محدود بود که در نهایت به دلیل عدم تطابق عرضه و تقاضا، معاملات باطل شد. وی با اشاره به اینکه اخیراً در جلسه‌ای با مسئولان وزارت صنعت، تصمیم جدیدی برای عرضه آهن و میلگرد توسط بورس کالا اتخاذ شده است، گفت: براساس این توافقات، قرار است تعاونی‌های 31 استان با توجه به جمعیت خود، از بورس کالا، آهن و میلگرد به میزان 1000 تا 4000 تن را خریداری کنند. رئیس اتحادیه فروشندگان آهن تصریح کرد: با این تصمیم، به طور حتم در زمان تحویل آهن به مصرف‌کنندگان، قیمت‌ها در هر کیلو هزار تومان ارزان خواهد شد.

به گفته آزاد، در حال حاضر قیمت آهن در بازار 4600 تا 5000 تومان است که قرار است تعاونی‌های استان به شرط دریافت آهن از بورس کالا آنها را با قیمت دولتی سه هزار و 500 تومان به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com