• 031-36295535
  • info@Felezat.com

وزارت صمت، تسلیم شد

انتشار: 1397/6/20

جعفر سرقینی معاون وزیر صمت، در جلسه نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، از برداشتن سقف رقابتی محصولات فولادی در بورس کالا خبر داد.

مرکز تخصصی فلزات: جعفر سرقینی، معاون وزیر صمت، در جلسه نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، از برداشتن سقف رقابتی محصولات فولادی در بورس کالا خبر داد و نکاتی را تصریح نمود:

- از زمانی که نرخ ارز ملتهب شد بر بازار فلزات نیز تاثیر گذاشت.

- درزمینه فلزات، خودکفا هستیم، به طورى که ٢.٥ برابر نیاز کشور، فولاد و روى تولید می‌کنیم؛ بنابراین جو روانى موجود در بازار، براى این صنعت، غلط است.

- از زمانى که سقف رقابت مس و آلمینیوم در بورس را برداشتیم، قیمت‌ها حدود ٥٤ درصد، رقابتى شدند.

- سقف رقابت فولاد، در بورس کالا را بر می‌داریم، که در این صورت، رقابت، حدود ٣٠ درصد خواهد شد.

قیمت هر گرم میلگرد در اوج نوسانات ارزى  4.600 تومان بود، که روز گذشته به 4.100 تومان رسید و با آزادسازى قیمت فولاد، فردا با قیمت حدوداً 3.600 تومان، عرضه خواهد شد.

منبع: پایگاه خبری با اقتصاد
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com