• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت فولاد "کاهش" می یابد

انتشار: 1397/6/21

جعفر سرقینی: با تمهیدات اندیشیده شده، به زودی، قیمت فولاد و سایر مقاطع، کاهش فوق‌العاده یافته و قیمت میلگرد، به کیلویی ۳.۵۰۰ تومان خواهد رسید.

مرکز تخصصی فلزات: جعفر سرقینی، معاون معدنی وزیر صمت: از ۲۴ شهریور امسال فقط کسانی قادر به خرید از بورس کالا خواهند بود که سفارش آنها در سامانه بهین یاب وزارت صنعت، معدن و تجارت، ثبت شده باشد.
وی اضافه کرد: قیمت فولاد تا کیلویی ۳.۸۰۰ تومان کاهش یافته بود، اما با افزایش قیمت ارز، قیمت فولاد نیز تا ۴.۸۰۰ تومان افزایش یافت که با تغییرات انجام شده به کیلویی 4.100 تومان تا ۴.۲۰۰ تومان کاهش یافت، که پیش‌بینی می‌کنیم قیمت فولاد به زودی به کیلویی ۳.۵۰۰ تومان تا ۳.۶۰۰ تومان برسد.
سرقینی همچنین گفت: عرضه محصولات فولادی از اول مرداد تا کنون حدود 750.000 تن بوده که فقط 15.000 تن از این میزان، میلگرد و مقاطع طویل بوده است.
وی افزود: از امروز، چهارشنبه بیست و یکم شهریور 1397، سقف رقابتی برای عرصه در بورس برداشته می‌شود، ضمن اینکه از فولادسازان بزرگ تعهد گرفتیم تا افزایش ۳۰ درصدی در عرضه به بورس کالا داشته باشند که پیش بینی می‌کنیم با وجود کاهش قیمت انواع مقاطع فولادی و به ویژه کاهش قیمت میلگرد به کیلویی ۳.۵۰۰ تومان در بازار، درآمد فولادسازان در بورس نیز ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com