• 031-36295535
  • info@Felezat.com

با حذف سقف رقابت محصولات فولادی در بورس کالا، بازار متعادل می‌شود

انتشار: 1397/6/27

ویزر صمت: با برداشته شدن سقف رقابت معاملات در بورس کالا، شرایطی فراهم شده تا واحدهای تولیدی فولاد، از مواد اولیه برخوردار شوند و هیچ اختلاف قیمتی در خط تولید از ابتدا تا انتهای زنجیره فولاد، وجود نداشته باشد.

مرکز تخصصی فلزات: محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در خصوص مشکل تأمین ارز واحدهای تولیدی اظهار داشت: با تصمیمات جدید کمسیون سیاست‌گذاری ارزی دولت، این مسأله به تدریج از طریق شبکه نیما برطرف خواهد شد و ورود مواد اولیه‌ای که در گذشته، ثبت سفارش شده، تسهیل می‌شود.

وی افزود: در داخل کشور نیز با برداشته شدن سقف رقابت معاملات در بورس کالا، شرایطی فراهم شده تا واحدهای تولیدی فولاد، از مواد اولیه برخوردار شوند و هیچ اختلاف قیمتی در خط تولید از ابتدا تا انتهای زنجیره فولاد، وجود نداشته باشد.

شریعتمداری اظهار داشت: در اینصورت، محصولات مورد نیاز عامه مردم با قیمت‌گذاری واقعی و کنترل نهادهای نظارتی، عرضه خواهد شد تا شرایط مناسب‌تری در حوزه تولید و توزیع محصولات فولادی، به ویژه در بخش مواد ساختمانی در آینده نزدیک ایجاد شود.

منبع: بورس 24
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com