• 031-36295535
  • info@Felezat.com

قیمت آهن به زیر ۴ هزار تومان می‌رسد

انتشار: 1397/7/2

رئیس اتحادیه آهن‌فروشان با بیان اینکه در حال حاضر، قیمت آهن در بازار 4,200 تومان است، گفت: قرار است با استمرار عرضه محصولات فولادی در بورس کالا، این رقم به زیر 4,000 تومان برسد.

مرکز تخصصی فلزات: محمد آزاد، با اشاره به اینکه عرضه محصولات فولادی در بورس کالا با لغو سقف معاملات آغاز شده است، اظهار داشت: برداشته شدن سقف معاملات، عاملی شده تا قیمت پایه محصولات فولادی، 20 تا 22 درصد افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه رقابت در بازار نیز عاملی شده تا این سقف افزایش قیمت محصولات فولادی به 38 درصد برسد، تصریح کرد: قرار بود با افزایش عرضه محصولات فولادی در بورس کالا، کالای ارزان را راهی بازار کنیم که متأسفانه این موضوع انجام نشد. اما خوشبختانه هدف دیگر ما که همان از بین بردن بازار کاذب معاملات محصولات فولادی بود، محقق شده و دیگر، بازار شاهد قیمت‌های 6,000 تومانی برای آهن نیست.

رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اضافه کرد: در حال حاضر، قیمت آهن در بازار، 4,200 تومان است که قرار است با استمرار عرضه محصولات فولادی در بورس کالا، این رقم به زیر 4,000 تومان برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com