• 031-36295535
  • info@Felezat.com

87 درصد پیشرفت فیزیکی فولاد ازنا

انتشار: 1397/4/9

طرح فولاد ازنا در استان لرستان با پیشرفت فیزیکی 87 درصد در مراحل پایانی اجرایی بوده و به زودی وارد چرخه فولاد کشور می شود.

مرکز تخصصی فلزات: طرح فولاد ازنا با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان لرستان به بهره برداری می رسد و موجب اشتغال زایی در این منطقه از کشورمان خواهد شد. با بهره برداری از طرح فولادی یاد شده که با ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات ارزی این بانک تامین مالی شده، برای ۹۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

طرح فولاد ازنا با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن ورق فولادی و ۷۰۰ هزار تن شمش و با ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی مراحل پایانی اجرایی خود را طی می کند و پس از اتمام وارد چرخه تولید فولاد کشور می شود.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com