• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کشور از واردات تیرآهن بال پهن اچ ۳۰ بی نیاز می شود

انتشار: 1397/7/7

مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان: صنعتگران این کارخانه پس از تولید انبوه ریل یو آی سی۶۰، برای نخستین بار در کشور، موفق به طراحی و تولید تیرآهن بال پهن اچ ۳۰ شدند.

مرکز تخصصی فلزات: منصور یزدی زاده، مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان: صنعتگران این کارخانه پس از تولید انبوه ریل UIC60، برای نخستین بار در کشور، موفق به طراحی و تولید تیرآهن بال پهن اچ ۳۰ شدند.

وی افزود: در مرحله اول اجرای این طرح، ۶۰۰ تن از این محصول تولید و روانه بازارهای داخلی شد. یزدی زاده با بیان اینکه این پروفیل بال پهن در اسکلت فلزی ساختمان‌های بلند مرتبه، پل سازی و خرپای سوله‌های صنعتی، کاربرد دارد، اضافه کرد: سالانه بیش از ۸۰۰ هزار تن تیر ورق برای استفاده در اسکلت فلزی ساختمان های بلند مرتبه در کشور استفاده می شود اما استفاده از آن غیراستاندارد است.

مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان گفت: با تولید این میزان پروفیل در کارگاه نورد ۶۵۰ و ۵۰۰ کارخانه ذوب آهن، کشور از واردات این محصول، بی نیاز می‌شود و ساختمان‌های بلند مرتبه نیز با پروفیل‌های استاندارد طراحی و ساخته می‌شود.

یزدی زاده به کیفیت خوب پروفیل تولیدی اشاره کرد و افزود: شمش این پروفیل در کارخانه ذوب آهن از ذوب سنگ معدن تهیه می‌شود که به دلیل عیار بالا، از کیفیت و استاندارد خوبی برخوردار است.

کارخانه ذوب آهن اصفهان پس از فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده فولاد کشور است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com