• 031-36295535
  • info@Felezat.com

هند، سریع ترین رشد را در صنعت فولاد جهان خواهد داشت

انتشار: 1397/7/7

موسسه مودی (Moody) که یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه تجارت و خدمات مالی است، گزارش داده که طی 12 تا 18 ماه آینده، هند سریعترین رشد را در صنعت فولاد جهان خواهد داشت.

مرکز تخصصی فلزات: موسسه مودی اشاره کرده که نرخ رشد سالیانه مصرف فولاد هند حداقل ۵.۵ تا ۶ درصد باقی خواهد ماند و رشد تولید ناخالص داخلی را با میانگین رشد سالانه ۷.۳ تا ۷.۵ درصد ارتقا خواهد داد. اکثر محصولات فولادی هند به صنعت خودرو صادر و در صنایع داخلی مصرف می‌شود. در واقع با توجه به شرایط بازار، انتظار می‌رود، فولاد هند پس از چین در رتبه دومین تولیدکننده برتر قرار گیرد.

به نقل از مودی، دولت هند نیز اقداماتی را جهت تشویق بیشتر و توسعه بهتر صنعت فولاد هند اندیشیده است. طبق گفته مودی، ظرفیت تولید فولاد هند تا سال ۲۰۲۱ محدود خواهد شد، اما حتی اگر افزایش قیمت مواد اولیه نظیر زغال سنگ کک شو و سنگ آهن بر قیمت‌های فولاد فشار آورده و سود فولادسازان را تحت تأثیر قرار دهد، تقاضای قوی بازار به ویژه در بخش ساخت و ساز، زیربناها و صنایع خودروسازی از قیمت محصولات نهایی فولاد، حمایت خواهد کرد. مودی اشاره کرده که صنعت فولاد آسیا طی چند سال گذشته به طور پیوسته توسعه یافته است و عمده فولادسازان این منطقه سودآور هستند و سود آنها در ۱۲ ماه آینده نیز به جهت تقویت تقاضا، افزایش چشمگیرتری خواهد داشت.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com