• 031-36295535
  • info@Felezat.com

افزایش 16 درصدی "تولید گندله" فولاد خراسان

انتشار: 1397/7/7

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان: مجتمع فولاد خراسان با تولید 18 هزار و 885 تن گندله، بیش از بالاترین نصاب قبلی، به ظرفیت اسمی کارخانه نزدیک شده است.

مرکز تخصصی فلزات: سیدحسین احمدی سلیمانی، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان: کارخانه گندله سازی فولاد خراسان با ظرفیت تولید 2,5 میلیون تن، اردیبهشت ماه امسال با حضور رییس جمهوری به بهره برداری و در حال حاضر با تولید 18هزار و 885 تن گندله بیش از بالاترین نصاب قبلی، به ظرفیت اسمی کارخانه نزدیک شده است.. وی ادامه داد: دستیابی به این رکورد و تداوم افزایش تولید، ظرف مدت 5 ماه، نشانگر تلفیق موفقیت آمیز تجارب راه اندازی طرح‌های توسعه پیشین و تلاش بی وقفه تلاشگران عرصه تولید کالای ایرانی است. 
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: این مجتمع با تولید 100 هزار و 294 تن شمش در شهریور ماه، رکورد تولید پیشین خود را 6 هزار و 209 تن ارتقا داد و نوار افزایش تولید در مسیر تحقق هدف یک و نیم میلیون تنی را تداوم بخشید. 
وی افزود: کارخانه فولادسازی شماره 2 مجتمع نیز که پارسال با ظرفیت نهایی 720 هزار تن فعال شد، شهریور امسال با تولید 43 هزار و 951 تن شمش، نصاب پیشین را 4 هزار و 629 تن، ارتقاء داد.
مجتمع فولاد خراسان، در منطقه‌ای به مساحت هزار و 400 هکتار در 15 کیلومتری شمال غرب نیشابور قرار دارد. این مجتمع، شامل 6 کارخانه گندله سازی با ظرفیت تولید 2,5 میلیون تن در سال، 2 واحد احیای مستقیم با ظرفیت 1,6 میلیون تن، دو واحد فولادسازی با ظرفیت 1,4 میلیون تن و کارخانه نورد با ظرفیت سالانه تولید 640 هزار تن است.

منبع: ایرنا
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com