• 031-36295535
  • info@Felezat.com

کاهش دو هزار تومانی هر کیلو آهن

انتشار: 1397/7/8

رئیس ­اتحادیه آهن، فولاد و فلزات: پس از دو ماه توقف­ عرضه آهن آلات در بورس، هم اکنون­ آهن،­ 2 تا 3 بار در هفته در بورس عرضه می‌شود که ­­شروع عرضه و برداشته شدن سقف رقابت،​ قیمت این کالا را در بازار از 6,500 تومان به 4,500 تومان کاهش داده است.

مرکز تخصصی فلزات: محمد آزاد، رئیس ­اتحادیه آهن، فولاد و فلزات: پس از دو ماه توقف­ عرضه آهن آلات در بورس، هم اکنون­ آهن،­ 2 تا 3 بار در هفته در بورس عرضه می‌شود که ­­شروع عرضه و برداشته شدن سقف رقابت،​ قیمت این کالا را در بازار از 6,500 تومان به 4,500 تومان کاهش داده است که البته رقم ­عرضه آهن در بورس نیز مانند قیمت فعلی بازار است.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان آهن آلات پس از شروع عرضه در بورس،​ کالای انبار شده­­ خود را به بازار عرضه خواهند کرد، گفت: این کالاهای موجود در انبار، ارزانتر به فروش خواهد رسید.

رئیس ­اتحادیه آهن فولاد و فلزات ادامه داد: سازندگان پروژه‌های بزرگ می‌توانند آهن مورد نیاز خود را از بورس و سازندگان کوچک از واحدهای صنفی تأمین کنند.

آزاد با اشاره به اینکه شرکت‌های تعاونی،​ آهن را از بورس تهیه و به واحدهای آهن فروش سراسر کشور عرضه می‌کنند، افزود: امروز هر کیلوگرم تیرآهن 14، 16 و 18 به قیمت 4,600 تومان و میلگرد نیز 4,400 تومان به فروش می رسد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com