• 031-36295535
  • info@Felezat.com

رتبه بندی فولادسازان بر اساس میزان"صادرات"

انتشار: 1397/7/8

در 5 ماه ابتدایی امسال، 561 شرکت تولیدی و بازرگانی اقدام به صادرات انواع محصولات معدن و صنایع معدنی نمودند که در مجموع، 2,784 میلیارد دلار ارزآوری داشتند.

مرکز تخصصی فلزات: در بین 50 صادرکننده اول این رتبه‌بندی، شرکت فولاد خوزستان با بیش از 463 میلیون دلار، به عنوان برترین صادرکننده در این لیست قرار گرفته است.

بعد از فولاد خوزستان، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان و شرکت فولاد هرمزگان جنوب، هر یک به ترتیب با 309 میلیون، 246 میلیون، 203 میلیون و 152 میلیون ، رده‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

منبع: کامودیتی
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com