• 031-36295535
  • info@Felezat.com

موضوع واگذاری فولاد اکسین به فولاد خوزستان

انتشار: 1397/7/9

علی رغم بندهایی برای مذاکره در تفاهم‌نامه شستا و فولاد خوزستان، این مذاکرات ادامه داشته و فولاد خوزستان همچنان پیگیر موضوع واگذاری فولاد اکسین است.

مرکز تخصصی فلزات: دیروز، خبری به نقل از مرتضی لطفی، مدیرعامل شستا در رسانه‌ها مبنی بر امضای تفاهم نامه شستا و فولاد خوزستان برای واگذاری فولاد اکسین منتشر شد.

خبر به گونه ای القا می‌کرد که این واگذاری به نتیجه رسیده و فولاد اکسین به فولاد خوزستان واگذار شده، اما برخی اخبار رسیده گویای این موضوع است که فولاد اکسین، هنوز به فولاد خوزستان واگذار نشده و طرفین، همچنان درخصوص برخی مسائل باقیمانده درحال مذاکره با یکدیگرند.

شنیده ها حاکی از آن است که هنوز مواردی در این تفاهم‌نامه وجود دارد که مورد قبول طرفین واقع نشده و لذا مذاکرات همچنان ادامه دارد. با این حال، شنیده می‌شود، فولاد خوزستان همچنان پیگیر موضوع واگذاری فولاد اکسین است.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com