• 031-36295535
  • info@Felezat.com

نسبت میزان صادرات به تولید فولادسازان ایران

انتشار: 1397/7/9

در بین فولادسازان ایرانی، فولاد کاوه جنوب، با نسبت صادرات به تولید 83 درصدی و بالاتر از فولاد خوزستان با نسبت 70 درصد، بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده است.

مرکز تخصصی فلزات: با بررسی آمار منتشر شده، به این نتیجه می‌رسیم که الزاماً شرکت‌هایی که میزان تولید بالاتری دارند، نسبت صادرات به تولید بیشتری نخواهند داشت؛ چرا که همانطور که در جدول زیر نیز دیده می‌شود، شرکت‌هایی مثل فولاد مبارکه، ذوب آهن و فولاد خوزستان، با تولیدهایی به مراتب بیشتر از شرکتی مثل فولاد کاوه جنوب، نسبت صادرات به تولید کمتری از این شرکت دارند.

جدول نسبت صادرات به تولید شرکت‌های بزرگ فولادساز ایران

 

منبع: مرکز تخصصی فلزات - کامودیتی
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com