• 031-36295535
  • info@Felezat.com

"شرکت واله" به‌دنبال تقویت پایگاه خود در آسیا

انتشار: 1397/7/10

"شرکت واله" بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن دنیا در سال 2017 بود. این شرکت در برزیل واقع شده و عمده سنگ آهن استخراج شده خود را از معادن این کشور کسب می‌کند. بخش عمده‌ای از بازار مصرف واله مربوط به آسیا می‌شود، از همین‌ رو این شرکت طی سال‌های اخیر به ‌دنبال تقویت پایگاه خود در کشورهای آسیا و منطقه خاورمیانه است.

مرکز تخصصی فلزات: "شرکت واله" در سال 1943 در برزیل شکل گرفت. دفتر مرکزی شرکت بین‌المللی واله در ریو دو ژانیروی برزیل واقع است. این شرکت، بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن دنیا در سال 2017 بود، شرکت واله علاوه بر فعالیت در حوزه معدن‌کاری به فعالیت در حوزه‌های حمل ‌و نقل، انرژی و ذوب فلزات نیز می‌پردازد، اما اصلی‌ترین زمینه فعالیت شرکت واله، معدن‌کاری است.

واله، مالک تمام یا بخشی از بزرگ‌ترین معادن سنگ آهن جهان است. این شرکت علاوه بر استخراج سنگ آهن یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گندله سنگ آهن در دنیا به ‌شمار می‌رود که دارای 9 واحد گندله‌سازی در برزیل، 2 واحد در عمان و دارای 25 درصد سهام 2 واحد دیگر گندله‌سازی در چین نیز هست. همچنین 50 درصد سهام سامارکو نیز به این شرکت تعلق دارد. در مجموع، شرکت واله بزرگ‌ترین تأمین‌کننده ماده اولیه صنعت فولاد دنیا است.

رفاه و توسعه پایدار، نیازمند تولید معدنی

شرکت واله بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن و نیکل در دنیا است، همچنین این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان معدنی مس، منگنز و فروآلیاژها در دنیا نیز به شمار می‌رود. شرکت واله معتقد است، معدن‌کاری فعالیتی ضروری برای داشتن جامعه‌ای مدرن است؛ زیرا تمام لوازم مدرن دنیا از قبیل تلفن‌های همراه، هواپیما، سازه‌های ساختمانی و... وابسته به تولید معدنی هستند و در واقع، زندگی مدرن، بدون تولید معدنی امکان‌پذیر نیست. این شرکت، مأموریت خود را تبدیل منابع طبیعی به ایجاد رفاه و توسعه پایدار در جامعه قرار داده است.

قسمت عمده‌ای از فعالیت شرکت واله در زمینه سنگ آهن بر معادن برزیل متمرکز شده است. این شرکت در سال 2017 با برداشت از 8 معدن سنگ آهن، در مجموع 366 میلیون و 500 هزار تن سنگ آهن (آهن محتوی) استخراج کرد.

معدن Serra Norte، بزرگ‌ترین معدن تحت بهره‌برداری این شرکت در سال 2017 بود که شرکت واله در این سال، معادل 142 میلیون و 700 هزار تن سنگ آهن از این معدن استخراج کرد. این معدن یکی از بزرگ‌ترین معادن سنگ آهن در دنیا است که به‌علت عیار بالای سنگ آهن و کیفیت بالای سنگ تولیدی، از پربازده‌ترین معادن سنگ آهن در دنیا به‌شمار می‌رود.

منبع: فلزات آنلاین
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com