• 031-36295535
  • info@Felezat.com

راه اندازی فاز دوم "فولادسازی سفید دشت" تا سال آینده

انتشار: 1397/7/10

مدیرعامل فولاد سفید دشت: طرح فولادسازی سفید دشت در وضعیت مناسـبی نسـبت بـه دیگر طرح‌های هفتگانه استانی قرار دارد و به پیشرفت فیزیکی ۶۷ درصد رسیده و در مرحله نصب تجهیزات می‌باشد و احتمال می‌رود، راه اندازی واحد در سال آینده رقم بخورد.

مرکز تخصصی فلزات: شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری یکی از طرح‌های هفتگانه فولاد استانی است که در 35 کیلومتری جاده شهرکرد به بروجن قرار دارد که عملیات اجرایی آن در تیرماه 1386 آغاز گردید. این شرکت با ظرفیت تولیدی سالانه 800 هزار تن تختال، شامل نواحی انباشت و برداشت، احیاء مستقیم به روش میدرکس و ذوب و ریخته گری می‌باشد که واحد احیاء مستقیم به عنوان اولین طرح فولاد استانی در سال 95 به بهره برداری رسید و پروژه فولادسازی در دست اجرا می‌باشد که به گفته محمود ارباب زاده، مدیرعامل این شرکت، به پیشرفت فیزیکی 67 درصد رسیده و احتمالاً در سال 98 به بهره برداری می‌رسد.

محمود ارباب زاده، در توضیح وضعیت طرح فولادسازی شرکت، گفت: طرح فولادسازی سفید دشت در وضعیت مناسـبی نسـبت بـه دیگر طرح‌های هفتگانه استانی قرار دارد و به پیشرفت فیزیکی ۶۷ درصد رسیده و در مرحله نصب تجهیزات می‌باشد.

وی افزود: خوشبختانه بیشتر تجهیزات جنبی شامل جرثقیل‌های سالن‌های آهن قراضه، ذوب و ریخته گری و اسـلب، ماشـین ریخته گری، کـورە  EAF، تجهیـزات تولیـد گاز ا کسـیژن و نیتـروژن، سیسـتم آب و پمپ خانـه، کمپرسورهای هوای فشـرده و SVC وارد سایت شده‌اند و در حال نصب می‌باشند، ولی با توجه به شرایط جدید ایجاد شده، احتمال می‌رود عملیات نصب، تا پایان امسال به اتمام برسد و راه اندازی واحد در سال آینده رقم بخورد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com