• 031-36295535
  • info@Felezat.com

هشدار نسبت به چالش "فروش فولاد" در ماه های آینده

انتشار: 1397/7/11

مدیرعامل گروه صنعتی پرشین: با سیاست های اتخاذ شده توسط دولت و وزارت صمت، فولادسازان با چالش های اساسی در تامین مواد اولیه روبرو شده اند و چنانچه سیاست درستی در بحث فروش در پیش گرفته نشود، در آینده در امر فروش هم با چالش مواجه خواهیم شد.

مرکز تخصصی فلزات: آیدین فتحی، مدیرعامل گروه صنعتی پرشین فولاد گفت: صنعت فولاد در برهه فعلی با چالش‌هایی مواجه می‌باشد که قوانین و بخشنامه‌های دستوری نیز این مشکلات را بیشتر کرده و بهترین پیشنهاد برای رهایی از این شرایط، حذف نرخ‌های دستوری و تبعیت از مکانیزم عرضه و تقاضا است.

وی تأکید کرد: متأسفانه با سیاستی که دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ کرده‌اند، شرکت‌ها با چالش‌های اساسی در تأمین مواد اولیه روبرو شده‌اند و با توجه به تورم و تحریم و تأثیری که بر صادرات خواهد داشت، چنانچه سیاست درستی در بحث فروش در پیش گرفته نشود، در آینده در امر فروش هم با چالش مواجه خواهیم شد.

فتحی خاطرنشان کرد: فولاد صنعتی ارز آور است که هرگونه خلل در روند صادرات آن، بخشی از ورود ارز به کشور آن هم در شرایط حساس فعلی کشور را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

منبع: چیلان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com