• 031-36295535
  • info@Felezat.com

ثبت رکورد جدید در تولید "شمش فولادی"

انتشار: 1397/7/12

معاون بهره‌برداری مجتمع صنعتی فولاد خراسان: مجتمع فولاد خراسان با تولید بیش از 100 هزارتن شمش فولادی در شهریورماه، رکورد جدیدی در تولید فولاد در این شرکت ثبت کرد.

مرکز تخصصی فلزات: حمید رضا زارع، معاون بهره‌برداری مجتمع صنعتی فولاد خراسان گفت: واحد فولادسازی این شرکت با تولید ۱۰۰ هزار و ۲۹۴ تن شمش در شهریور ماه، رکورد تولید پیشین خود را ۶,۲۰۹ تن ارتقاء داد و نوار افزایش تولید در مسیر تحقق هدف ۱/۵ میلیون تنی شرکت را تداوم بخشیدند.

 زارع افزود: ظرفیت نهایی این واحد، ۷۲۰ هزار تن است که با تلاش همکاران این ناحیه، در شهریورماه با تولید ۴۳ هزار و ۹۵۱ تن شمش، موفق شدند ۴,۶۲۹ تن، نصاب پیشین این ناحیه را ارتقاء ببخشند و در همین حال، در ناحیه فولاد سازی ۱ نیز ۵۶ هزار و ۳۴۳ تن تولید شد که مجموعاً بالاترین نصاب را از ابتدای فعال شدن هر دو کوره ذوب شرکت رقم زدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
عنوان
شرکت
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
محل بارگیری
بروز رسانی
خرید
عنوان
شرکت
کشور
واحدپول
قیمت کنونی
تغییرات قیمت
بروز رسانی

خبر های مشابه

مركز تخصصى فلزات با هدف اطلاع رسانى زنجیره كامل فولاد و در راستاى شفاف سازى صنعت فلزات پا به عرصه نهاد. این مركز در طى سالیان متوالى تلاش كرده است با فراهم سازى اطلاعات جامع زنجیره فولاد به پیشبرد صنعت فولاد كمکى در توان خود كرده باشد. در مركز تخصصى فلزات به طور روزانه و لحظه اى قیمت محصولات زنجیره فولاد، عرضه و معاملات بورس صنعت فولاد، اخبار صنعت و رویداد هاى مرتبط اطلاع رسانى مى شود. امید است صنعتگران و بازرگان با در دست داشتن این اطلاعات به تحلیلى درست از بازار دست یابد و بتواند با تسلط بر بازار به تجارتى موفق دست یابند.

بر چسب ها

  • 031-36295535
  • info@Felezat.com